11 февраля 2018

Квартира в спальному районі — всі за та проти

При виборі квартири покупець стикається з такою проблемою, як вибір району для купівлі майбутньої квартири. Найчастіше виникає питання, центр міста чи спальний район. Для початку, давайте розберемося, який район можна назвати спальним?

Спальні райони — це ті, в яких людина живе, по суті повертається тільки переночувати, звідси й назва. Як правило, такі райони розташовуються на значній відстані від центру й мають мінімальну інфраструктуру для підтримки належного рівня життя. Звичайно, більшість салонів краси високого рівня й ресторанів розташовані в центрі. Але зараз і в спальних районах розташовано безліч хороших і популярних закладів, так само, спальні райони не обділені й торгово-розважальними центрами.

ЖК «Традиція», розташований у порівняно молодому і цікавому районі Києва — Позняки. Побудований компанією «Інтергал-Буд». Розвинена інфраструктура, якісне житло, хороша екологія. Статус і комфорт — все це — Житловий комплекс «Традиція». Якщо Вас цікавить квартира на Позняках , переходьте на сайт забудовника, де Ви зможете детально ознайомитися з пропозиціями, провести віртуальний тур, побачити ЖК через веб камеру, зв’язатися з менеджерами, для уточнення деталей.

Завжди важливим показником при виборі житла є рівень злочинності в районі. Щоб її дізнатися, краще звернутися в місцеві органи поліції, так як ріелтор навряд чи дасть вам повністю достовірну інформацію. У кожному місті є спальні райони, що відрізняються рівнем злочинності, але є й абсолютно безпечні райони навіть на околицях міста. Однак так само важливо і саме розташування будинку. Набагато безпечніше буде знаходитися в добре освітленому, відкритому з усіх боків дворі, ніж у будинку, що стоїть на пустирі біля гаражів.

Зате спальні райони мають масу переваг. В першу чергу, це безліч зелених зон і парків, зручні транспортні розв’язки і розвинена інфраструктура. У спальних районах розташовується безліч дитячих садків, шкіл, лікарень, поліклінік. Найчастіше і паркувальних місць в спальних районах набагато більше, ніж у центрі.

Звичайно ж, найголовнішим плюсом всіх спальних районів є їх екологічність. Більшість з таких районів розташовуються не тільки в екологічно чистих, але дуже мальовничих районах на берегах річок, поряд з парками й лісами. Також, позитивною стороною квартир в спальних районах є їх ціна. В середньому, квартира в новобудові в спальному районі коштує на 15-25% дешевше, ніж ідентична по площі, плануванні і поверховості, квартира в центрі цього ж міста.

Вибір завжди залишається за вами. Варто дуже ретельно й відповідально поставитися до вибору квартири. Адже такі масштабні покупки відбуваються іноді раз у житті.

Вы поможете помочь продвинуть проект - "Многодетная семья", поделившись статьей с друзьями:

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Многодетная семья © 2021 ·     · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх